Calvin Klein CK18508S-414-57 Ck18508s 57 414 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Calvin Klein Ck18508s 57 414 güneş gözlüğü
Apple Pay
Klarna
PayPal
Stokta var
Sipariş hakkında daha fazlası - Only One Sol
tahmini Teslimat Birleşik Krallık'e Friday 15 May 2026'e kadar. sonraki 13 sonrası sipariş
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK ertesi gün teslim
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cerçeve rengi
Mavi
Çerçeve Malzeme
Asetat
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Portakal
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
57mm
köprü boyutu
17mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
Mavi
Cinsiyet
Erkeklerin
Göz Boyutu
57mm
köprü boyutu
17mm
Objektif renk
Portakal
Temple uzunluğu
140mm