Marc Jacobs MARCLOGO096-S-CCP-57 Marclogo096 s 57 ccp güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Marc Jacobs Marclogo096 s 57 ccp güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
İki ton
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Gri
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
57mm
köprü boyutu
15mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
İki ton
Bayan
Erkeklerin
Göz Boyutu
57mm
köprü boyutu
15mm
Objektif renk
Gri
Temple uzunluğu
145mm