Gucci GG0798O-002-53 Gg0798o 53 002 optikler
başparmak tırnağı
Gucci Gg0798o 53 002 optikler GG0798O-002-53
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Bağa
Çerçeve Malzeme
Asetat
çerçeve şekli
Kedi Gözü
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Açık
Köprü veya Pad
Köprü
Uygun
Orta
Göz Boyutu
53mm
köprü boyutu
15mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
Bağa
Cinsiyet
Bayan
Göz Boyutu
53mm
köprü boyutu
15mm
Köprü veya Pad
Köprü
Objektif renk
Açık
Temple uzunluğu
140mm