Gucci GG0826O-001-53 Gg0826o 53 001 optikler
başparmak tırnağı
Gucci Gg0826o 53 001 optikler GG0826O-001-53
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cerçeve rengi
Siyah
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
Objektif renk
Açık
Uygun
Orta
Göz Boyutu
53mm
köprü boyutu
16mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
Siyah
Göz Boyutu
53mm
köprü boyutu
16mm
Objektif renk
Açık
Temple uzunluğu
145mm