Gucci GG0827O-002-48 Gg0827o 48 002 optik
başparmak tırnağı
Gucci Gg0827o 48 002 optik GG0827O-002-48
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Bağa
çerçeve şekli
Yuvarlak / Oval
Objektif renk
Demo Lens
Uygun
Küçük
Göz Boyutu
48mm
köprü boyutu
20mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
Bağa
Bayan
Erkeklerin
Göz Boyutu
48mm
köprü boyutu
20mm
Objektif renk
Demo Lens
Temple uzunluğu
145mm