Michael Kors MK3007-1061-51 Mk3007 51 1061 sadie opticals
başparmak tırnağı
Michael Kors Mk3007 51 1061 sadie opticals MK3007-1061-51
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Mevcut
Stoktaki 4-6 Days içinde
Birleşik Krallık'e Wednesday 20 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK Teslimat
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Siyah
Çerçeve Malzeme
Metal
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Yarı Çerçevesiz
Objektif renk
Açık
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Köprü veya Pad
Ped
Uygun
Orta
Göz Boyutu
51mm
köprü boyutu
17mm
Temple uzunluğu
135mm
Cerçeve rengi
Siyah
Cinsiyet
Bayan
Göz Boyutu
51mm
köprü boyutu
17mm
Köprü veya Pad
Ped
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Açık
Temple uzunluğu
135mm