Michael Kors MK3051-1014-53 Mk3051 53 1014 Andalusia Opticals
başparmak tırnağı
Michael Kors Mk3051 53 1014 Andalusia Opticals MK3051-1014-53
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Mevcut
Stoktaki 4-6 Days içinde
Birleşik Krallık'e Wednesday 20 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK Teslimat
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Altın
Çerçeve Malzeme
Metal
çerçeve şekli
Kedi Gözü
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Açık
Köprü veya Pad
Ped
Uygun
Orta
Göz Boyutu
53mm
köprü boyutu
16mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
Altın
Cinsiyet
Bayan
Göz Boyutu
53mm
köprü boyutu
16mm
Köprü veya Pad
Ped
Objektif renk
Açık
Temple uzunluğu
140mm