Michael Kors MK4114-3952-55 Mk4114 55 3952 punta mita opticals
başparmak tırnağı
Michael Kors Mk4114 55 3952 punta mita opticals MK4114-3952-55
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Mavi
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Kedi Gözü
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Açık
Köprü veya Pad
Köprü
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
55mm
köprü boyutu
16mm
Temple uzunluğu
135mm
Cerçeve rengi
Mavi
Cinsiyet
Bayan
Göz Boyutu
55mm
köprü boyutu
16mm
Köprü veya Pad
Köprü
Objektif renk
Açık
Temple uzunluğu
135mm