Oliver Peoples OV5503U-1178-51 Ov5503u 51 1178 optik
başparmak tırnağı
Oliver Peoples Ov5503u 51 1178 optik OV5503U-1178-51
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Mevcut
Stoktaki 4-6 Days içinde
Birleşik Krallık'e Wednesday 20 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK Teslimat
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Siyah
Çerçeve Malzeme
Asetat
çerçeve şekli
Yuvarlak / Oval
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Açık
Köprü veya Pad
Köprü
Uygun
Orta
Göz Boyutu
51mm
köprü boyutu
17mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
Siyah
Cinsiyet
Bayan
Göz Boyutu
51mm
köprü boyutu
17mm
Köprü veya Pad
Köprü
Objektif renk
Açık
Temple uzunluğu
145mm