Porsche Design P8279 57 57a optikler P8279-57A
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Mevcut
Stoktaki 2-4 Days içinde
Birleşik Krallık'e Tuesday 19 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK Teslimat
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Porsche Design P8279-57A P8279 57 57a optikler
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Siyah
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Kelebek
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Demo Lens
lens teknolojisi
Tanıtım Lensi
Köprü veya Pad
Köprü
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
57mm
köprü boyutu
13mm
Temple uzunluğu
140mm
Watches2U garantisi
2 yıl
EAN
Hepsini gör
Cerçeve rengi
Siyah
Cinsiyet
Bayan
Göz Boyutu
57mm
köprü boyutu
13mm
Köprü veya Pad
Köprü
lens teknolojisi
Tanıtım Lensi
Objektif renk
Demo Lens
Temple uzunluğu
140mm