Porsche Design P8345 50 50e optikler P8345-50E
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Stokta var
Sipariş hakkında daha fazlası - Only One Sol
tahmini Teslimat Birleşik Krallık'e Friday 15 May 2026'e kadar. sonraki 2 sonrası sipariş
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK ertesi gün teslim
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Porsche Design P8345-50E P8345 50 50e optikler
Cinsiyet
Erkeklerin
Cerçeve rengi
Mavi
Çerçeve Malzeme
Titanyum
çerçeve şekli
Panthos (Çay Bardağı)
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Demo Lens
lens teknolojisi
Tanıtım Lensi
Köprü veya Pad
Ped
Uygun
Küçük
Göz Boyutu
50mm
köprü boyutu
18mm
Temple uzunluğu
140mm
Watches2U garantisi
2 yıl
EAN
Hepsini gör
Cerçeve rengi
Mavi
Cinsiyet
Erkeklerin
Göz Boyutu
50mm
köprü boyutu
18mm
Köprü veya Pad
Ped
lens teknolojisi
Tanıtım Lensi
Objektif renk
Demo Lens
Temple uzunluğu
140mm