Porsche Design P8346 55 55e optikler P8346-55E
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Mevcut
Stoktaki 2-4 Days içinde
Birleşik Krallık'e Tuesday 19 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK Teslimat
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Porsche Design P8346-55E P8346 55 55e optikler
Cinsiyet
Erkeklerin
Cerçeve rengi
Bronz
Çerçeve Malzeme
Titanyum
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Demo Lens
lens teknolojisi
Tanıtım Lensi
Köprü veya Pad
Ped
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
55mm
köprü boyutu
16mm
Temple uzunluğu
140mm
Watches2U garantisi
2 yıl
EAN
Hepsini gör
Cerçeve rengi
Bronz
Cinsiyet
Erkeklerin
Göz Boyutu
55mm
köprü boyutu
16mm
Köprü veya Pad
Ped
lens teknolojisi
Tanıtım Lensi
Objektif renk
Demo Lens
Temple uzunluğu
140mm