Quiksilver Eqyeg03040 51 51ayel optik EQYEG03040-51AYEL
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Quiksilver EQYEG03040-51AYEL Eqyeg03040 51 51ayel optik
Cinsiyet
Erkeklerin
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Mavi
Çerçeve Malzeme
Metal
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Demo Lens
lens teknolojisi
Tanıtım Lensi
Köprü veya Pad
Ped
Uygun
Orta
Göz Boyutu
51mm
köprü boyutu
16mm
Temple uzunluğu
140mm
Watches2U garantisi
2 yıl
EAN
Hepsini gör
Cerçeve rengi
Mavi
Bayan
Erkeklerin
Göz Boyutu
51mm
köprü boyutu
16mm
Köprü veya Pad
Ped
lens teknolojisi
Tanıtım Lensi
Objektif renk
Demo Lens
Temple uzunluğu
140mm