Tory Burch Ty1064 52 3281 moda optikleri TY1064-3281-52
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Tory Burch TY1064-3281-52 Ty1064 52 3281 moda optikleri
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Mavi
Çerçeve Malzeme
Metal
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Demo Lens
Köprü veya Pad
Ped
Göz Boyutu
52mm
köprü boyutu
15mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
Mavi
Cinsiyet
Bayan
Göz Boyutu
52mm
köprü boyutu
15mm
Köprü veya Pad
Ped
Objektif renk
Demo Lens
Temple uzunluğu
140mm