Tory Burch Ty4007u 49 1831 moda optik TY4007U-1831-49
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Tory Burch TY4007U-1831-49 Ty4007u 49 1831 moda optik
Cinsiyet
Bayan
Cinsiyet
Erkeklerin
Cerçeve rengi
Bağa
Çerçeve Malzeme
Metal ve Plastik
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Demo Lens
Köprü veya Pad
Köprü
Göz Boyutu
49mm
köprü boyutu
16mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
Bağa
Bayan
Erkeklerin
Göz Boyutu
49mm
köprü boyutu
16mm
Köprü veya Pad
Köprü
Objektif renk
Demo Lens
Temple uzunluğu
140mm