Adidas OR0069-26X-54 Or0069 54 26x güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Adidas Or0069 54 26x güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Sil / Saydam
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Mavi
Uygun
Orta
Göz Boyutu
54mm
köprü boyutu
17mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
Sil / Saydam
Bayan
Erkeklerin
Göz Boyutu
54mm
köprü boyutu
17mm
Objektif renk
Mavi
Temple uzunluğu
145mm