Adidas SP0006-52N-57 Sp0006 57 52n güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Adidas Sp0006 57 52n güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cerçeve rengi
Bağa
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Yeşil
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
57mm
köprü boyutu
16mm
Temple uzunluğu
135mm
Cerçeve rengi
Bağa
Cinsiyet
Erkeklerin
Göz Boyutu
57mm
köprü boyutu
16mm
Objektif renk
Yeşil
Temple uzunluğu
135mm