Adidas SP0010-26G-63 Sp0010 63 26g güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Adidas Sp0010 63 26g güneş gözlüğü
Apple Pay
Klarna
PayPal
Mevcut
Stoktaki 4-6 Days içinde
Birleşik Krallık'e Wednesday 20 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK Teslimat
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cerçeve rengi
Sil / Saydam
Çerçeve Malzeme
Asetat
Objektif renk
Ateş
lens teknolojisi
flaş
Göz Boyutu
63mm
köprü boyutu
12mm
Temple uzunluğu
130mm
Cerçeve rengi
Sil / Saydam
Göz Boyutu
63mm
köprü boyutu
12mm
Köprü veya Pad
Köprü
flaş
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Ateş
Temple uzunluğu
130mm