Adidas SP0013-45G-62 Sp0013 62 45g spor güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Adidas Sp0013 62 45g spor güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Bej / Kahverengi
çerçeve şekli
Yuvarlak / Oval
Objektif renk
Bej
lens teknolojisi
Ayna
Göz Boyutu
62mm
köprü boyutu
13mm
Temple uzunluğu
125mm
Cerçeve rengi
Bej / Kahverengi
Cinsiyet
Bayan
Göz Boyutu
62mm
köprü boyutu
13mm
Köprü veya Pad
Köprü
Ayna
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Bej
Temple uzunluğu
125mm