Adidas SP0023-26X-58 Sp0023 58 26x güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Adidas Sp0023 58 26x güneş gözlüğü
Apple Pay
Klarna
PayPal
Mevcut
Stoktaki 4-6 Days içinde
Birleşik Krallık'e Wednesday 20 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK Teslimat
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cerçeve rengi
Sil / Saydam
Objektif renk
Mavi
lens teknolojisi
Ayna
Göz Boyutu
58mm
köprü boyutu
15mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
Sil / Saydam
Göz Boyutu
58mm
köprü boyutu
15mm
Köprü veya Pad
Köprü
Ayna
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Mavi
Temple uzunluğu
140mm