Adidas SP0030-21Z-70 Sp0030 70 21z spor güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Adidas Sp0030 70 21z spor güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cerçeve rengi
Beyaz
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Aviator / Navigator
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Mor
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
70mm
köprü boyutu
09mm
Temple uzunluğu
135mm
Cerçeve rengi
Beyaz
Cinsiyet
Erkeklerin
Göz Boyutu
70mm
köprü boyutu
09mm
Objektif renk
Mor
Temple uzunluğu
135mm