Adidas SP0058-20G-60 Sp0058 60 20g güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Adidas Sp0058 60 20g güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cerçeve rengi
Gri
Objektif renk
Kahverengi
Köprü veya Pad
Ped
Göz Boyutu
60mm
köprü boyutu
13mm
Temple uzunluğu
135mm
Cerçeve rengi
Gri
Göz Boyutu
60mm
köprü boyutu
13mm
Köprü veya Pad
Ped
Objektif renk
Kahverengi
Temple uzunluğu
135mm