Adidas SP0069-20Z-61 Sp0069 61 20z güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Adidas Sp0069 61 20z güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cerçeve rengi
Gri
Objektif renk
Mor
lens teknolojisi
Ayna
Köprü veya Pad
Ped
Göz Boyutu
61mm
köprü boyutu
18mm
Temple uzunluğu
130mm
Cerçeve rengi
Gri
Göz Boyutu
61mm
köprü boyutu
18mm
Köprü veya Pad
Ped
Ayna
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Mor
Temple uzunluğu
130mm