Arnette AN4318-12382W-53 An4318 53 12382w güneş gözlüğü
Cinsiyet
Erkeklerin
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Kahverengi
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Mavi
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
objektif Filtresi
3
Köprü veya Pad
Köprü
Uygun
Orta
Göz Boyutu
53mm
köprü boyutu
21mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
Kahverengi
Bayan
Erkeklerin
Göz Boyutu
53mm
köprü boyutu
21mm
Zararlı güneş ışığından koruma
objektif Filtresi
3
Objektif renk
Mavi
Temple uzunluğu
145mm