Arnette AN4319-275983-53 An4319 53 275983 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Arnette An4319 53 275983 güneş gözlüğü
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Mevcut
Stoktaki 2-4 Days içinde
Birleşik Krallık'e Tuesday 19 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK Teslimat
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cerçeve rengi
Mavi
çerçeve şekli
Panthos (Çay Bardağı)
Objektif renk
Kahverengi
lens teknolojisi
Polarize
Göz Boyutu
53mm
köprü boyutu
20mm
Temple uzunluğu
145mm
Watches2U garantisi
2 yıl
EAN
Hepsini gör
Cerçeve rengi
Mavi
Göz Boyutu
53mm
köprü boyutu
20mm
Köprü veya Pad
Köprü
Polarize
Objektif renk
Kahverengi
Temple uzunluğu
145mm