Arnette AN4319-2871F2-53 An4319 53 2871f2 güneş gözlüğü
Cerçeve rengi
Siyah
çerçeve şekli
Panthos (Çay Bardağı)
Objektif renk
Yeşil
Göz Boyutu
53mm
köprü boyutu
20mm
Temple uzunluğu
145mm
Watches2U garantisi
2 yıl
EAN
Hepsini gör
Cerçeve rengi
Siyah
Göz Boyutu
53mm
köprü boyutu
20mm
Objektif renk
Yeşil
Temple uzunluğu
145mm