Arnette AN4320-27862Q-55 An4320 55 27862q güneş gözlüğü
Cinsiyet
Bayan
Cinsiyet
Erkeklerin
Cerçeve rengi
Gri
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Sarı
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
objektif Filtresi
3
Köprü veya Pad
Köprü
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
55mm
köprü boyutu
19mm
Temple uzunluğu
145mm
Watches2U garantisi
2 yıl
EAN
Hepsini gör
Cerçeve rengi
Gri
Erkeklerin
Bayan
Göz Boyutu
55mm
köprü boyutu
19mm
Zararlı güneş ışığından koruma
objektif Filtresi
3
Objektif renk
Sarı
Temple uzunluğu
145mm