Arnette AN4324-2863Y7-61 An4324 61 2863y7 güneş gözlüğü
Cerçeve rengi
Beyaz
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
Objektif renk
Mavi
Köprü veya Pad
Köprü
Göz Boyutu
61mm
köprü boyutu
17mm
Temple uzunluğu
125mm
Cerçeve rengi
Beyaz
Göz Boyutu
61mm
köprü boyutu
17mm
Objektif renk
Mavi
Temple uzunluğu
125mm