Arnette AN4332-29006G-69 An4332 69 29006g güneş gözlüğü
Cerçeve rengi
Siyah
çerçeve şekli
Kalkan
Objektif renk
Gri
Köprü veya Pad
Ped
Göz Boyutu
69mm
köprü boyutu
09mm
Temple uzunluğu
130mm
Cerçeve rengi
Siyah
Göz Boyutu
69mm
köprü boyutu
09mm
Köprü veya Pad
Ped
Objektif renk
Gri
Temple uzunluğu
130mm