Calvin Klein CK18102S-199-55 Ck18102s 55 199 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Calvin Klein Ck18102s 55 199 güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cerçeve rengi
İki ton
Çerçeve Malzeme
Metal
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Mavi
lens teknolojisi
Katı Renkli
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Köprü veya Pad
Ped
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
55mm
köprü boyutu
18mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
İki ton
Cinsiyet
Erkeklerin
Göz Boyutu
55mm
köprü boyutu
18mm
Köprü veya Pad
Ped
Katı Renkli
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Mavi
Temple uzunluğu
140mm