Calvin Klein CK18104S-717-49 Ck18104s 49 717 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Calvin Klein Ck18104s 49 717 güneş gözlüğü
Apple Pay
Klarna
PayPal
Stokta var
Stoktaki, 4 Mevcut Alınır
tahmini Teslimat Birleşik Krallık'e Friday 15 May 2026'e kadar. sonraki 16 sonrası sipariş
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK ertesi gün teslim
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cerçeve rengi
Altın
Çerçeve Malzeme
Metal
çerçeve şekli
Yuvarlak / Oval
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Sarı
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Köprü veya Pad
Ped
Uygun
Küçük
Göz Boyutu
49mm
köprü boyutu
20mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
Altın
Cinsiyet
Erkeklerin
Göz Boyutu
49mm
köprü boyutu
20mm
Köprü veya Pad
Ped
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Sarı
Temple uzunluğu
140mm