Calvin Klein CK18532S-307-53 Ck18532s 53 307 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Calvin Klein Ck18532s 53 307 güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cerçeve rengi
Yeşil
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
Objektif renk
Yeşil
Uygun
Orta
Göz Boyutu
53mm
köprü boyutu
19mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
Cinsiyet
Erkeklerin
Göz Boyutu
53mm
köprü boyutu
19mm
Objektif renk
Temple uzunluğu
140mm