Calvin Klein CK18536S-269-55 Ck18536s 55 269 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Calvin Klein Ck18536s 55 269 güneş gözlüğü
Apple Pay
Klarna
PayPal
Stokta var
Sipariş hakkında daha fazlası - Only One Sol
tahmini Teslimat Birleşik Krallık'e Friday 15 May 2026'e kadar. sonraki 10 sonrası sipariş
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK ertesi gün teslim
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Kahverengi
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Kedi Gözü
Objektif renk
Yeşil
lens teknolojisi
Eğim
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
55mm
köprü boyutu
17mm
Temple uzunluğu
135mm
Cerçeve rengi
Kahverengi
Cinsiyet
Bayan
Göz Boyutu
55mm
köprü boyutu
17mm
Köprü veya Pad
Köprü
Eğim
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Yeşil
Temple uzunluğu
135mm