Calvin Klein CK19700S-278-56 Ck19700s 56 278 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Calvin Klein Ck19700s 56 278 güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cerçeve rengi
İki ton
Çerçeve Malzeme
Asetat
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Kahverengi
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
56mm
köprü boyutu
19mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
İki ton
Cinsiyet
Erkeklerin
Göz Boyutu
56mm
köprü boyutu
19mm
Objektif renk
Kahverengi
Temple uzunluğu
140mm