Calvin Klein CK19703S-025-56 Ck19703s 56 025 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Calvin Klein Ck19703s 56 025 güneş gözlüğü
Apple Pay
Klarna
PayPal
Stokta var
Sipariş hakkında daha fazlası - Only One Sol
tahmini Teslimat Birleşik Krallık'e Friday 15 May 2026'e kadar. sonraki 17 sonrası sipariş
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK ertesi gün teslim
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cerçeve rengi
Gri
Objektif renk
Gri
lens teknolojisi
Duman
Göz Boyutu
56mm
köprü boyutu
17mm
Temple uzunluğu
140mm
Göz Boyutu
56mm
köprü boyutu
17mm
Köprü veya Pad
Köprü
Duman
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Temple uzunluğu
140mm