Calvin Klein CK23503S-528-54 Ck23503s 54 528 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Calvin Klein Ck23503s 54 528 güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
İki ton
Çerçeve Malzeme
Asetat
çerçeve şekli
Kedi Gözü
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Gri
Uygun
Orta
Göz Boyutu
54mm
köprü boyutu
20mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
İki ton
Cinsiyet
Bayan
Göz Boyutu
54mm
köprü boyutu
20mm
Objektif renk
Gri
Temple uzunluğu
145mm