Calvin Klein CK23535S-604-53 Ck23535s 53 604 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Calvin Klein Ck23535s 53 604 güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Kırmızı
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Kedi Gözü
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Kırmızı
Uygun
Orta
Göz Boyutu
53mm
köprü boyutu
18mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
Cinsiyet
Bayan
Göz Boyutu
53mm
köprü boyutu
18mm
Objektif renk
Temple uzunluğu
145mm