Calvin Klein CK4358S-204-51 Ck4358s 51 204 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Calvin Klein Ck4358s 51 204 güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cerçeve rengi
Kahverengi
Çerçeve Malzeme
Asetat
çerçeve şekli
Yuvarlak / Oval
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Kahverengi
lens teknolojisi
Duman
Uygun
Orta
Göz Boyutu
51mm
köprü boyutu
21mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
Cinsiyet
Erkeklerin
Göz Boyutu
51mm
köprü boyutu
21mm
Köprü veya Pad
Köprü
Duman
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Temple uzunluğu
145mm