Calvin Klein CK5412S-539-48 Ck5412s 48 539 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Calvin Klein Ck5412s 48 539 güneş gözlüğü
Apple Pay
Klarna
PayPal
Stokta var
Sipariş hakkında daha fazlası - Only One Sol
tahmini Teslimat Birleşik Krallık'e Friday 15 May 2026'e kadar. sonraki 12 sonrası sipariş
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK ertesi gün teslim
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Mor
Çerçeve Malzeme
Metal
çerçeve şekli
Yuvarlak / Oval
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Sarı
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
lens teknolojisi
Ayna
Köprü veya Pad
Ped
Uygun
Küçük
Göz Boyutu
48mm
köprü boyutu
20mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
Mor
Bayan
Erkeklerin
Göz Boyutu
48mm
köprü boyutu
20mm
Köprü veya Pad
Ped
Ayna
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Sarı
Temple uzunluğu
140mm