Calvin Klein CK5415S-615-49 Ck5415s 49 615 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Calvin Klein Ck5415s 49 615 güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cerçeve rengi
Kırmızı
Çerçeve Malzeme
Metal
Objektif renk
Mavi
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
lens teknolojisi
Ayna
Köprü veya Pad
Ped
Uygun
Küçük
Göz Boyutu
49mm
köprü boyutu
21mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
Kırmızı
Bayan
Erkeklerin
Göz Boyutu
49mm
köprü boyutu
21mm
Köprü veya Pad
Ped
Ayna
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Mavi
Temple uzunluğu
140mm