Calvin Klein CK5910S-502-53 Ck5910s 53 502 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Calvin Klein Ck5910s 53 502 güneş gözlüğü
Apple Pay
Klarna
PayPal
Stokta var
Sipariş hakkında daha fazlası - Only One Sol
tahmini Teslimat Birleşik Krallık'e Friday 15 May 2026'e kadar. sonraki 8 sonrası sipariş
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK ertesi gün teslim
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Mavi
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Yeşil
Uygun
Orta
Göz Boyutu
53mm
köprü boyutu
15mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
Mavi
Bayan
Erkeklerin
Göz Boyutu
53mm
köprü boyutu
15mm
Objektif renk
Yeşil
Temple uzunluğu
140mm