Calvin Klein CK5916S-412-52 Ck5916s 52 412 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Calvin Klein Ck5916s 52 412 güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cerçeve rengi
Mavi
Çerçeve Malzeme
Asetat
Objektif renk
Mavi
lens teknolojisi
Duman
Uygun
Orta
Göz Boyutu
52mm
köprü boyutu
18mm
Temple uzunluğu
145mm
Göz Boyutu
52mm
köprü boyutu
18mm
Köprü veya Pad
Köprü
Duman
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Temple uzunluğu
145mm