Calvin Klein CK5940S-318-50 Ck5940s 50 318 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Calvin Klein Ck5940s 50 318 güneş gözlüğü
Apple Pay
Klarna
PayPal
Stokta var
Sipariş hakkında daha fazlası - Only One Sol
tahmini Teslimat Birleşik Krallık'e Friday 15 May 2026'e kadar. sonraki 7 sonrası sipariş
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK ertesi gün teslim
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cerçeve rengi
Yeşil
Çerçeve Malzeme
Asetat
Objektif renk
Yeşil
Uygun
Küçük
Göz Boyutu
50mm
köprü boyutu
19mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
Erkeklerin
Bayan
Göz Boyutu
50mm
köprü boyutu
19mm
Objektif renk
Temple uzunluğu
140mm