Calvin Klein CKJ165S-020-53 Ckj165s 53 020 kot güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Calvin Klein Ckj165s 53 020 kot güneş gözlüğü
Apple Pay
Klarna
PayPal
Stokta var
Sipariş hakkında daha fazlası - Only One Sol
tahmini Teslimat Birleşik Krallık'e Friday 15 May 2026'e kadar. sonraki 8 sonrası sipariş
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK ertesi gün teslim
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cerçeve rengi
Gümüş
Çerçeve Malzeme
Metal
çerçeve şekli
Aviator / Navigator
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Portakal
lens teknolojisi
Ayna
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Köprü veya Pad
Ped
Uygun
Orta
Göz Boyutu
53mm
köprü boyutu
17mm
Temple uzunluğu
140mm
Watches2U garantisi
2 yıl
menzil
UPC
Hepsini gör
Cerçeve rengi
Gümüş
Cinsiyet
Erkeklerin
Göz Boyutu
53mm
köprü boyutu
17mm
Köprü veya Pad
Ped
Ayna
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Portakal
Temple uzunluğu
140mm