Calvin Klein CKJ795S-405-52 Ckj795s 52 405 kot güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Calvin Klein Ckj795s 52 405 kot güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cerçeve rengi
Mavi
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Yarı Çerçevesiz
Objektif renk
Kahverengi
Uygun
Orta
Göz Boyutu
52mm
köprü boyutu
18mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
Mavi
Cinsiyet
Erkeklerin
Göz Boyutu
52mm
köprü boyutu
18mm
Objektif renk
Kahverengi
Temple uzunluğu
140mm