Calvin Klein CKJ818S-426-53 Ckj818s 53 426 kot güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Calvin Klein Ckj818s 53 426 kot güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Mavi
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Pembe
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
lens teknolojisi
flaş
Köprü veya Pad
Köprü
Uygun
Orta
Göz Boyutu
53mm
köprü boyutu
17mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
Mavi
Bayan
Erkeklerin
Göz Boyutu
53mm
köprü boyutu
17mm
Köprü veya Pad
Köprü
flaş
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Pembe
Temple uzunluğu
140mm