Calvin Klein CKNYC1812S-717-58 Cknyc1812s 58 717 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Calvin Klein Cknyc1812s 58 717 güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Bayan
Cinsiyet
Erkeklerin
Cerçeve rengi
Altın
Çerçeve Malzeme
Titanyum
çerçeve şekli
Aviator / Navigator
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Gri
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Köprü veya Pad
Ped
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
58mm
köprü boyutu
16mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
Altın
Bayan
Erkeklerin
Göz Boyutu
58mm
köprü boyutu
16mm
Köprü veya Pad
Ped
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Gri
Temple uzunluğu
145mm