Calvin Klein CKNYC1852S-307-53 Cknyc1852s 53 307 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Calvin Klein Cknyc1852s 53 307 güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Siyah
Çerçeve Malzeme
Asetat
çerçeve şekli
Aviator / Navigator
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Yeşil
Uygun
Orta
Göz Boyutu
53mm
köprü boyutu
18mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
Siyah
Bayan
Erkeklerin
Göz Boyutu
53mm
köprü boyutu
18mm
Objektif renk
Yeşil
Temple uzunluğu
140mm