Calvin Klein CKNYC1872S-244-54 Cknyc1872s 54 244 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Calvin Klein Cknyc1872s 54 244 güneş gözlüğü
Cerçeve rengi
Bağa
Çerçeve Malzeme
Asetat
Objektif renk
Kahverengi
Uygun
Orta
Göz Boyutu
54mm
köprü boyutu
19mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
Bağa
Göz Boyutu
54mm
köprü boyutu
19mm
Objektif renk
Kahverengi
Temple uzunluğu
140mm