Calvin Klein CKNYC1874S-331-57 Cknyc1874s 57 331 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Calvin Klein Cknyc1874s 57 331 güneş gözlüğü
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Yeşil
Çerçeve Malzeme
Asetat
Objektif renk
Gri
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Köprü veya Pad
Ped
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
57mm
köprü boyutu
16mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
Yeşil
Erkeklerin
Bayan
Göz Boyutu
57mm
köprü boyutu
16mm
Köprü veya Pad
Ped
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Gri
Temple uzunluğu
140mm